Fundujemy nagrody


MDKF „Iluzjon” działający przy II LO im. C.K. Norwida i KDK zorganizował po raz siódmy Powiatowy Konkurs Filmowy

„Spotkanie z X Muzą – bliżej marzeń”.

Finał konkursu odbył się 7 kwietnia 2009r. w sali widowiskowej Krasnostawskiego Domu Kultury. Na konkurs nadesłało 59 prac.

Zarząd Stowarzyszenia Porozumienie Ziemi Krasnostawskiej uhonorował uczestników konkursu i ufundował nagrody za II miejsce w kategorii plakat filmowy i za II miejsce w kategorii praca filmowa/fotograficzna.

Podczas finału konkursu nagrody wręczali prezes PZK Andrzej Jakubiec i członek Zarządu PZK Marek Nowosadzki.

Pierwsze miejsce w kategorii plakat filmowy zajęły Aleksandra Czerniak z Gimnazjum w Siennicy Nadolnej („Bezpańskie psy”), Aleksandra Dziedzic z ZSP Nr 2 w Krasnymstawie („Lawa”) i Weronika Jaworska z II LO w Krasnymstawie („Miś”).

Drugie miejsce zdobyli Ewelina Antoniak z Gimnazjum w Małochwieju Dużym („Bezpańskie psy”), Paulina Markiewicz z Gimnazjum w Krupem („Faraon”), Maja Toczona z I LO w Krasnymstawie („Był jazz”), Milena Huba („Faraon”) i Konrad Chwała („Zemsta”) z II LO w Krasnymstawie.

Trzecie miejsce zajęły Aleksandra Łazeba z Gimnazjum Siennicy Nadolnej („Bezpańskie psy”), Aleksandra Waręcka („Faraon”) i Wioletta Pyzik („Miś”) z ZSP Nr 2 w Krasnymstawie.

W kategorii praca filmowa/fotograficzna jury przyznało pierwszą nagrodę Anecie Tarnogórskiej z Gimnazjum w Łopienniku Górnym (praca fotograficzna „Spotkanie z naturą”), Ewelinie Kleban (film „Złudzenie”) i Marzenie Sulowskiej (praca fotograficzna „Spotkanie dobra ze złem – przemiany człowieka”) z II LO.

Drugie miejsce zajęły Edyta Mataczyńska z Gimnazjum w Małochwieju Dużym za pracę fotograficzną „Spotkania – nie brak nam spotkań na szczycie” i Agata Stasiak z I LO (praca fotograficzna „Spotkania”).

Trzecie miejsce zajęły Karolina Miszczak z Gimnazjum w Małochwieju Dużym za pracę fotograficzną „Spotkanie z doliną Wieprza” i Aleksandra Jakubowska z I LO (praca fotograficzna „Ławka”).

Zarząd PZK gratuluje uczestnikom sukcesów a słowa uznania kieruje pod adresem Pani Ewy Magdziarz, opiekuna MDKF Iluzjon i pomysłodawcy konkursu.

Spotkanie z X Muzą – bliżej marzeń

Spotkanie z X Muzą – bliżej marzeń

Spotkanie z X Muzą – bliżej marzeń